Vrátenie tovaru. Zaručujeme Vám právo na vrátenie objednaného tovaru bez udania dôvodu, a to do 14 dní odo dňa prevzatia zásielky za podmienky, že ste ho nepoužívali. Tovar, ktorý nesplní Vaše očakávania, pošlite na vlastné náklady cez Slovenskú Poštu ako poistenú zásielku (nie na dobierku) spolu s krátkym „lístkom na vrátenie tovaru“. Tovar musí byť nepoužívaný s pôvodnými visačkami. Ak je to možné, tovar zabaľte do originálneho vrecúška, v ktorom je zabalená väčšina výrobkov.
Tovar vráťte na adresu: FASHION Boutique s.r.o., Mojzesovo 450, 941 04 Mojzesovo

 

Objednať si môžete:

• telefonicky: 0917 591 450

• internet: http://www.mayafashion.sk/ alebo http://mayafashion.sk

• alebo písomne na adrese Fashion Boutique, Mojzesovo 450, 941 04 Mojzesovo 

 

Dodanie tovaru

2-10 pracovných dní od prijatia objednávky. Po spracovaní objednávky už nie je možné do objednávky akokoľvek zasahovať (meniť veľkosť, pridať tovar ...).

Dodávky tovaru sú realizované podľa došlých objednávok do vypredania zásob. Pri veľkom množstve doručených objednávok môžu byť niektoré položky odoslané ako samostatná zásielka v neskoršom termíne do 1 týždňa po obdržaní objednávky. Ak nemôžeme doručiť všetok tovar z objednávky v jednej zásielke naraz, poštu druhého a ďalšieho balíčka hradíme my. Termín realizácie objednávky môže byť dlhší z dôvodov, ktoré spoločnosť nedokáže ovplyvniť.

 

Katalógové ceny sú uvedené v eurách.

 

Nákup bez rizika. Garantujeme Vám právo na vrátenie objednaného, nepoužitého tovaru do 14 dní po obdržaní zásielky. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste s tovarom spokojní, môžete ho na vlastné náklady poslať do Fashion Boutique ako poštovú zásielku na vlastné náklady s vyplneným návratným dokladom. Tovar uvedený v katalógu ako súprava prosíme poslať kompletne.

 

Prosíme o dodržanie lehoty na vrátenie tovaru

Peniaze za vrátený tovar Vám pošleme poštovou poukážkou, alebo na Váš bankový účet. Novoobjednaný tovar pošleme na dobierku.

 

Ochrana osobných údajov. V súlade so zákonom o ochrane osobných údajov informujeme, že osobné údaje našich klientov sa nachádzajú v súbore dát FASHION Boutique s.r.o. správa klientov. Osobné údaje sú zhromažďované výlučne pre potreby FASHION Boutique s.r.o. a spracovávané pre realizáciu hospodárskej činnosti firmy, organizáciu propagačných a reklamných akcií. Každý z Vás má právo nahliadnuť do svojich údajov, opraviť ich, žiadať, aby neboli ďalej spracovávané, o čom nás môžete informovať v sídle našej firmy. FASHION Boutique s.r.o. môže sprístupniť osobné údaje zákazníka pri organizácii propagačných a reklamných akcií aj iným firmám, s Vašimi osobnými údajmi však firma nakladá v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.